GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Dale Lamb
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Aug. 03.

Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom) Empty Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom)

Pént. Aug. 03, 2018 2:34 am
Hány éves vagy? ~12 (ne itéljetek elsőre)~



Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Egy izgalmas és RP-ben gazdag maffiát szeretnék pályázni!~


Frakció neve. ~Gödöllői Maffia~



Miért téged válasszunk? ~Szertem az RP-ket a rendőrökkel. (pl.:rablások,túszejtések.) Most is tagja vagyok ez maffiának, ott sokat tanultam.~                                                                       .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Köszönöm a lehetőséget kedves Pump/Smoke/Martin Very Happy                                                                                                                                                                                                                              ( A maffiának szeretnék egy birtokot gate-val hogy ne tudjanak az idegenek bejönni!)
avatar
Dale Lamb
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Aug. 03.

Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom) Empty Dale Lamb

Kedd Aug. 07, 2018 6:27 pm
Vélemény?
Gael Llacer @qlancs
Gael Llacer @qlancs
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Aug. 17.

Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom) Empty Re: Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom)

Pént. Aug. 17, 2018 7:02 pm
Viccnek is rossz. Very Happy
Drake Bross x Drake
Drake Bross x Drake
Hozzászólások száma : 4
Join date : 2018. Aug. 17.

Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom) Empty Re: Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom)

Szomb. Aug. 18, 2018 10:25 am
Ajánlott tartalom

Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom) Empty Re: Gödöllői Maffia-pályázza: Dale Lamb (eddig is létezett csak nem kértem visza de itt az alkalom)

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.