GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker adminisztrátori jelentkezése Empty Walker adminisztrátori jelentkezése

Vas. Júl. 29, 2018 6:26 pm
~Játékos név, mióta játszol?~
~Walker Meadow, nemrég kezdtem el.~
~Hogyan szólíthatunk? (Elég a Becenév is)~
~Szilárd.~
~Mutasd be magad röviden~
~Nagy Szilárd vagyok, 13 éves, lassan 11 éve élek Enesén és jelenleg az Enese Általános Iskola 8. osztályos tanulója vagyok, a jövőben szeretnék továbbra is informatikusnak tanulni. Szeretem az állatokat, a természetet. Hobbijaim között van a desing készítés,bannerek,iconok készítése illetve a Sportolás. Jelenleg két tengerimalacom van, Mimi és Azúr. Ha van időm általában játszok/a tengerimalacokkal foglalkozom. Van amikor rossz napom van, ilyenkor általában játszok/beszélgetek barátokkal.~
~Miért szeretnél admin lenni?~
~Segíteni szeretnék az új/régebbi playereknek, rendet tartani a szerveren, ügyelni arra hogy ne legyen szabályszegés.~
~Mit gondolsz, mi egy adminisztrátor feladata?~
~Ügyelni a játékosokra, figyelni a rendre, segíteni azoknak akiknek kell, a szabályokat betartatni, moderálni a játékosokat. Ügyelni arra hogy ne történjen semmi olyan ami egy játékos / akár több játékos játékát tönkre teheti~
~Voltál-e már admin?~
~Voltam, SAS-NETWORKon Próbaidős admin, SanMTA-n Admin 4~
~Megjegyzés~
~Edit : Mostmár elérhető vagyok TS-en is!~


A hozzászólást Dasie1337 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 30, 2018 6:40 am-kor.
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker adminisztrátori jelentkezése Empty Re: Walker adminisztrátori jelentkezése

Vas. Júl. 29, 2018 8:48 pm
bump
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker adminisztrátori jelentkezése Empty Re: Walker adminisztrátori jelentkezése

Hétf. Júl. 30, 2018 6:26 pm
bump
Pump
Pump
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2018. Jul. 19.

Walker adminisztrátori jelentkezése Empty Re: Walker adminisztrátori jelentkezése

Kedd Júl. 31, 2018 1:16 pm
Elfogadva! Várunk majd ts-en!
Ajánlott tartalom

Walker adminisztrátori jelentkezése Empty Re: Walker adminisztrátori jelentkezése

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.