GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
KINGasd111
Hozzászólások száma : 4
Join date : 2018. Jul. 25.

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas

Pént. Aug. 03, 2018 9:46 pm
(Frakció neve) pályázása


Hány éves vagy? ~12~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Rendvédelem~


Frakció neve. ~Countyside Sheriff Department~


Miért téged válasszunk? ~Mivel sok tapasztalatom van frakció vezetés és rendvédelem RP terén.Több szerveren is vezettem rendvédelemhez tartozó frakciót kissebb-nagyobb szerveren is.4 éve RP-zek ezalatt sok tapasztalatot szereztem RP terén.Tisztában vagyok a rendvédelem RP-jével,a Sheriffség stílusával,hatáskörével.Aktív és RP tudással rendelkező közösséget tudnék biztosítani a szerver számára.Aktív tagja tudok lenni a szervernek.Nyugodtan oldom meg a konfliktusokat,nem azonnal felkapom a vizet,és ez hasznos az ilyen frakciókhoz szerintem.Néhány dolgon viszont hamar felhúzom magam~

avatar
Vincent Mex
Hozzászólások száma : 4
Join date : 2018. Aug. 03.

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Támogatom! Csatlakozni Szeretnék

Pént. Aug. 03, 2018 9:47 pm
Támogatom! Csatlakozni Szeretnék
avatar
csompahin
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Aug. 03.

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Támogatom! csatlakoznék a frakcióhoz

Pént. Aug. 03, 2018 9:48 pm
Támogatom!csatlakoznék a frakcióhoz


A hozzászólást csompahin összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 04, 2018 1:31 pm-kor.
avatar
Thommas Andreas
Vendég

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Támogatom! Csatlakoznék a frakcióhoz!

Pént. Aug. 03, 2018 9:49 pm
Támogatom! Csatlakoznék a frakcióhoz!
avatar
Jhonny Chapman
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Aug. 03.

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Re: Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas

Pént. Aug. 03, 2018 9:50 pm
támogatom!Csatlakoznék a frakcióhoz.
avatar
White William
Vendég

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Re: Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas

Szomb. Aug. 04, 2018 2:45 pm
Támogatom! Csatlakozni szeretnék!
Ajánlott tartalom

Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas Empty Re: Coutyside Sheriff Department ~Karl Andreas

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.