GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Matteo_Tailor
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Jul. 30.

Matteo Tailor Frakició pályázás. Empty Matteo Tailor Frakició pályázás.

Hétf. Júl. 30, 2018 3:43 pm
Tailor Family pályázása.



Hány éves vagy? ~2000 ben születtem vagyis 17 éves vagyok de nemsokára 18 éves leszek.~



Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Csálád , Maffia alapú.~


Frakció neve. ~Tailor Family~



Miért téged válasszunk? ~Mivel sokat vagyok aktív a szerveren , meg még elég érett vagyok szerintem . Sok frakciót vezetem más szervereken , tisztába vagyok mi a kötelességem ha frakciót akarok pályázni. Tisztába vagyok a Banda/Maffia RP ben. Koromhoz kellően tudok viselkedni és elég kedves ember vagyok. 5-6 éve RP zem. És megbízható vagyok. Meg szeretnék egy csapatot kialakítani és így is megismerni néhány embert. A szerveren pár napja kezdtem el játszani a kettő haverommal, és arra a döntésre jutottunk hogy próbálkozunk egy frakció pályázással. És szeretnénk egy Non mentes frakciót létre hozni , a frakciónknak kettő db része lenne egyik a Illegális másik a Legális a Illegális az alapértelembe rablások kereskedés stb a Legális pedig a autókereskedésre és Farm vezetésére irányulna. ~


A hozzászólást Matteo_Tailor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 30, 2018 4:22 pm-kor.
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Matteo Tailor Frakició pályázás. Empty Re: Matteo Tailor Frakició pályázás.

Hétf. Júl. 30, 2018 4:05 pm
Ahol lehet bővítsd.
Pump
Pump
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2018. Jul. 19.

Matteo Tailor Frakició pályázás. Empty Re: Matteo Tailor Frakició pályázás.

Kedd Júl. 31, 2018 1:13 pm
Elfogadva! Várunk ts-en!
Ajánlott tartalom

Matteo Tailor Frakició pályázás. Empty Re: Matteo Tailor Frakició pályázás.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.