GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Marcus Cartell
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Jul. 29.

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Hétf. Júl. 30, 2018 9:13 am
Moderátor Tagfelvétel





Hány éves vagy? ~A 14. életévemet töltöttem be január 7.-én~




Mióta játszol a szerveren? ~Kereken egy hete,de nekem ez bőven elég volt arra hogy megismerjem a szerveren az rp-t,a játékosokat.~




Mesélj pár mondatban magadról! ~14 éves vagyok,Mundrusz Dániel a tisztességes nevem,Budapesten élek és már 7 éves korom óta jeleskedem különböző videójátékokban.A Sportot sem hanyaglom el mivel, 2017-2018-2019-es években Világbajnok lettem egy egy versenyszámban. Kempo a sport neve amiben dicsekszem.~




Mi a moderátor feladata? ~Team Speak 3 szerveren a nem regisztált játékosokat úgymond "be regisztrálni" és segíteni a közösségnek RP szabályokat Ts szabályokat megérteni.~




Miért szeretnél jelentkezni moderátornak? ~Mivel szeretném segíteni a közösséget.TS-en az RP -t megtartani (nem MG-vel ) hanem a hagyományos módon. Smile~




Voltál e már máshol moderátor? ~Hungary Life MTA-n 2016-ban  SuperModerátor szerepben.~
avatar
Ryan S Lewis
Fórúm Moderátor
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Jul. 28.

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Re: Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Hétf. Júl. 30, 2018 9:16 am
Támogatom!
cheers:cheers
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Re: Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Hétf. Júl. 30, 2018 9:32 am
Szép kis lap de nem támogatom.
Patrik
Patrik
Fórúm Moderátor
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2018. Jul. 29.

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Re: Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Hétf. Júl. 30, 2018 10:17 am
Támogatom!
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Re: Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Hétf. Júl. 30, 2018 11:44 am
Edit: Változott a véleményem, támogatom. Illetve ELFOGADVA.
Ajánlott tartalom

Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja. Empty Re: Marcus Cartell Moderátor Jelentkezési lapja.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.