GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Roberto Eldorado
Vendég

Jelentkezés Adminisztrátornak Empty Jelentkezés Adminisztrátornak

Csüt. Júl. 26, 2018 2:16 pm
Admin Tagfelvétel





Hány éves vagy? ~23~




Mióta játszol a szerveren? ~1 hete(Folytonosan aktívan)~




Mesélj pár mondatban magadról! ~Robinak hívnak Pécsi lakos. 23 éves vagyok. Gitározás és éneklés a hobbim. Barátságos és ambiciózus embernek tartom magam és többnyire mások is miután meg ismertek. Pontos és precíznek tartom magam, olyannak aki soha nem késne és nem halasztana el semmit amit rá bíztak.~




Mi az admin feladata? ~Természetesen a játékosok segítése, olyan jellegű hibák elhárítása amire van hatásköröm. Admin ügyek bírálása és a lehető legésszerűbb levezetése. Türelmet és segítőkészséget kell tanúsítani minden egyes játékos részére, annak ellenére is ha hihetetlenül nehéz eset.~




Miért szeretnél jelentkezni adminnak? ~Megkedveltem a szerver Admin teamjét, ezáltal csatlakozni szeretnék ehhez e remek közösséghez, feltételezem hogy szívesen látnak köreikben mivel ts-n is elég jól elbeszélgetünk a srácokkal, nem utolsó sorban a szerver segítésében. Mint említettem ambiciózus ember vagyok ez miatt tökéletesnek találom magam a posztra mivel nem hagyom s nem unom meg a munkám, nekem a lényeg mint életben mint szervereken a fejlődés.~




Voltál e már máshol admin? ~Nem egy s nem két helyen voltam már. konkrétan 12 éves korom óta(most 23 vagyok) csak is az rp szervereken tevékenykedtem, játszottam, ezáltal nem kevés szerveren figyelhettem és kezelhettem a rendet.~
RaineX
RaineX
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 9
Join date : 2018. Jul. 19.
https://grandmta.hungarianforum.com

Jelentkezés Adminisztrátornak Empty Re: Jelentkezés Adminisztrátornak

Csüt. Júl. 26, 2018 3:22 pm
Elfogadva várlak TS-en!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.