GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Solaris Wayne//Solaris
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Aug. 09.

Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra. Empty Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra.

Pént. Aug. 10, 2018 10:46 am
~Moderátor tagfelvétel~


<Hány éves vagy?>
Jelenleg 15 éves vagyok.

<Mióta játszol a szerveren?>
Talán egy 2-3 hete, hogy kezdtem.

<Mesélj magadról egy kicsit>
Hát hol is kezdjem...Máténak hívnak, 15 éves vagyok. Most megyek egy informatikai középiskolába, Szoftverfejlesztő szakra. Lassan 3 éve MTA-zok, és rengeteg szerveren töltöttem be, ezeregy posztot, de sajnos legtöbbször leadtam, vagy megszűnt a szerver bizonyos okok miatt.

<Mi a moderátor feladata?>
Először is a TS-re feljövő újoncok eligazítása, illetve más játékosok segítése. Másodszor pedig, ha TS-en történik valami nagyobb incidens, akkor a rosszat akaró személy(ek) szankcionálása.

<Miért szeretnél moderátornak jelentkezni?>
Rengeteg szabaidőm van, így véleményem szerint teljesíteni is tudom az elvárásokat/követelményeket, illetve azért is, mert segíteni szeretnék más játékosoknak.

<Voltál-e már máshol moderátor?>
Persze, egy ideig voltam már kisebb-nagyobb szervereken Moderátor, illetve SzuperModerátor is. Véleményem, és más véleménye szerint megfelelően végeztem a munkámat, csak sajnos akkoriban volt egy olyan időszak, amikor abba kellett hagynom az MTA-t is, ezért leadtam az adott rangomat, de a jövőt nézve, szerintem már nem lesz több ilyen alkalom.
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra. Empty Re: Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra.

Pént. Aug. 10, 2018 9:35 pm
Nem támogatom.
avatar
Solaris Wayne//Solaris
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Aug. 09.

Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra. Empty Re: Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra.

Pént. Aug. 10, 2018 9:38 pm
Tudtommal senki sem kérdezte, de na...Azért megindokolhatnád! Very Happy
Ajánlott tartalom

Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra. Empty Re: Solaris jelentkezése Moderátori pozícióra.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.