GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Chad B Brooks
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Aug. 05.

Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért) Empty Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért)

Vas. Aug. 05, 2018 9:37 am
Hány éves vagy? ~14~



Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Bandát.~


Frakció neve. ~Los Santos Blood Boys~



Miért téged válasszunk? ~Azért mert már más szerveren is voltam Banda Leadere/Alleadere. Ha megkapnám a frakciót nem egy olyan frakciót csinálnék ami napi 24 órában délit rabol,hanem egy kis lightosat,nem az lenne hogy Idlewoodon vagyunk egésznap,hanem Glen Parkba is gangelnénk.~
Jenifer_Maxwell
Jenifer_Maxwell
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Aug. 09.
Age : 22
Tartózkodási hely : Mezőtúr

Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért) Empty Re: Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért)

Csüt. Aug. 09, 2018 3:42 am
Támogatom! Cool cheers
Gael Llacer @qlancs
Gael Llacer @qlancs
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Aug. 17.

Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért) Empty Re: Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért)

Pént. Aug. 17, 2018 2:59 pm
Szerintem ez elég gyenge, de te tudod.
Ajánlott tartalom

Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért) Empty Re: Los Santos Blood Boys pályázat (Én vagyok Martinez Wilford,ne itéljetek el lopásért)

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.