GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:07 pm
Moderátor Tagfelvétel





Hány éves vagy? ~13, nemsokára 14~




Mióta játszol a szerveren? ~Nemrég, pontosan nemtudom~




Mesélj pár mondatban magadról! ~13 éves vagyok, 11 éve élek Enesén, jelenleg az Enesei Általános Iskola 8. osztály tanulója vagyok,Nagy Szilárd vagyok, 13 éves, lassan 11 éve élek Enesén és jelenleg az Enese Általános Iskola 8. osztályos tanulója vagyok, a jövőben szeretnék továbbra is informatikus lenni. Szeretem az állatokat, a természetet. Hobbijaim között van a desing készítés,bannerek,iconok készítése illetve a Sportolás. Jelenleg két tengerimalacom van, Mimi és Azúr. Ha van időm általában játszok/a tengerimalacokkal foglalkozom



Mi a moderátor feladata? ~A játékosok fegyelmezése, a rend fentartása, az én esetemben a forummal kapcsolatos problémák kezelése~




Miért szeretnél jelentkezni moderátornak? ~Szeretnék új/régebbi playereknek segíteni a forumon, ügyelni arra hogy a forumon ne lehessen hibákat találni, illetve ha mégis találnak hibát azt javítani~




Voltál e már máshol moderátor? ~TS Moderator : SNET Moderator 1, Moderator 2 CS:GO Hungary: FőModerátor Forum Moderátor: SNET Globális Moderátor~
Patrik
Patrik
Fórúm Moderátor
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:09 pm
Támogatom!
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:11 pm
Köszönöm a visszajelzésed Smile
avatar
Ryan S Lewis
Fórúm Moderátor
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Jul. 28.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:16 pm
Támogatom!Várlak TeamSpeak várómba  Very Happy
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:19 pm
Sajna TS-em nincs, max Discordra tudok menni. DC nevem : Dasie1337#1502
Patrik
Patrik
Fórúm Moderátor
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 8:21 pm
Bejelöltelek,fogadj el,hogy beszélhessünk DC-n
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vas. Júl. 29, 2018 9:44 pm
Zárható / helyezhető, TS-en már megkaptam a Moderatort, Forumról még nem tudok.
Ajánlott tartalom

Walker Forum Moderátor jelentkezése! Empty Re: Walker Forum Moderátor jelentkezése!

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.