GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
John Cartel
Hozzászólások száma : 14
Join date : 2018. Jul. 22.

¤Felvételi Lap¤David John  Empty ¤Felvételi Lap¤David John

Vas. Júl. 29, 2018 1:56 pm
LSPD felvételi lapocska


Hány éves vagy? ~Jelenleg 14 éves vagyok.~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Nem szeretnék pályázni ~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Nem szeretnék pályázni~


Frakció neve. ~LSPD~


Miért téged válasszunk? ~Pár okot össze szedek.Mivel a frakció mondhatni ki halóban van ezért szeretném őket támogatni.Más részt engem ez a dolog nagyon megfogott az az mikor még elkezdtem az MTA-t ami régen volt a rendőrségbe akartam jelentkezni elsőnek,mert hát könnyűnek tűnt.Ez sajnos nem így volt,mivel még nem nagyon tudtam mi a rendőrség feladata és az rp szabályokat sem ismertem egyáltalán nem is hallottam arról hogy rp szabály .Elkezdtem kutakodni ,tanulgatni és meg lett az eredménye (felvettek) utána nagyon boldog voltam és azt jelentettem ki hogy én csak a rendőrségbe fogok jelentkezni.Ez se így lett bejártam már az illegális frakciók világát nem nagyon fogott meg és a többi legális sem, csak a rendőrség mert ott át tudtam érezni milyen lehet a valóságban milyen nehéz,hogy kell viselkedni és mit kell csinálni.Múltak a hónapok voltam már leader egy pár helyen de azok rég megszűntek.Rá találtam a szerverre,megtetszett adtam neki egy esélyt elmúlt 1-2 és már adminsegéd is voltam ! Utána 1-es 2-es 3- 4-es admin,rettenetesen boldog vagyok és voltam,de mivel rp-zni is nagyon szeretek ezért ma úgy döntöttem hogy itt is megpróbálok sikereket elérni a rendőrségben és szeretnék majd úgy elbúcsúzni a frakciótól hogy raktam le valamit az asztalra ..És itt is kiszeretném próbálni gondolom itt is máshogy van mint a többi szerveren.~
Zack
Zack
FőAdminisztrátor
FőAdminisztrátor
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Jul. 24.

¤Felvételi Lap¤David John  Empty Re: ¤Felvételi Lap¤David John

Vas. Júl. 29, 2018 7:20 pm
H
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.