GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Daveee
Vendég

Arces Kira pályázása. (Fix & Drive) Empty Arces Kira pályázása. (Fix & Drive)

Szomb. Aug. 04, 2018 10:44 am
Arces Kira pályázása. (Fix & Drive) Vy_Cor_UG
Hány éves vagy? ~13~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Egyéb.~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Szerelő.~


Frakció neve. ~Fix & Drive.~


Miért téged válasszunk? ~Minden játékosnak ugyan annyi esélye van szerintem pályázás terén. De amiben nagyon kitűnök,az az aktivitásom. Napi 5órát minimum bírnák lenni. Emellet SuperModerátor vagyok,tehát össze birom eggyeztetni a két dolgot. 2és fél órát fix,2és félóra Smodi szoli.~

(nem tudom hogy lehet-e , de én még írok pár fontosabb dolgot is.)

Mik a terveim a frakcóval szemben ?  ~Rengeteg,de rengeteg RP szituáció teremtése.

Hogy zajlana egy tagfelvétel ? ~IC meghírdetném hogy : Fix & Drive szerelő telep szerelőket / vontatókat keres. Jelentkezni Északi / déli benzinkúton. ((TS 3 fix & drive váró.)) Ezután feljön TS-re,kikérdezem ooc,ezután jön az ic rész. Menete : Iratokat elkérem,ezután önéletrajzot,végzettségeit. Ezután megkérdezed mind ic , mind ooc hogy melyik posztra akar jelentkezni? Szerelő / vontató? Ezután ha sikeresen lezajlott a felvétel,akkor ic elviszem a telepre,körbe vezetem,duty skint állítunk,és kezdheti is a szerelést.
Arces Kira pályázása. (Fix & Drive) Vy_Cor_UG

Köszönöm hogy a lapomra kattintottál, remélem tetszik. sok időm volt a kép szerkesztésével.
avatar
Diego Torrez//Diego
Vendég

Arces Kira pályázása. (Fix & Drive) Empty Re: Arces Kira pályázása. (Fix & Drive)

Szomb. Aug. 04, 2018 10:46 am
Támogatom!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.