GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
John Cartel
Hozzászólások száma : 14
Join date : 2018. Jul. 22.

Taylor Cartel tagfelvételi lapja Empty Taylor Cartel tagfelvételi lapja

Csüt. Aug. 02, 2018 9:40 pm
|Admin Tagfelvétel|





Hány éves vagy? ~Jelenleg 14 éves vagyok.~




Mióta játszol a szerveren? ~Hamarosan 1 hónapja.~




Mesélj pár mondatban magadról! ~Név:Aranyi László [Laci].Nyíregyházán születtem, 2004.05.07.~Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében,egy kis faluban élek édesapámmal mivel anyám meghalt rákban.Van 3 testvérem [2 fiú 1 lány].Hobbik:Asztalitenisz,Kosárladbda,Futball.Kedvelt játékaim: Fornite ,War Thunder, Unturned,MTA, Minecraft,Roblox [Phantom Forces, Jailbreak] Total War Rome II. Pozitív tulajdonágok [1-2]: Kedves és segítőkész vagyok.Negatív tulajdonságok [1-2]: Néha agresszív és türelmetlen vagyok.




Mi az admin feladata? ~A játékosoknak tisztelet tudóan és minél gyorsabban segíteni [nincs kivétel].A játékosokat ideje és türelme szerint oktatni.Minden egyes játékost felügyelni.A szabály sértőket szankcionálni[Magyarul büntetni.. ez lehet adminjail,kick.ban].A szerveren belül kialakítani egy színvonalas közösséget ~




Miért szeretnél jelentkezni adminnak? ~[Sablon szöveg következik]. Szeretnék minden játékosnak jó kedvet teremteni, szeretnék nekik segíteni bármiről is legyen szó.Emellett próbálnék ki alakítani egy remek kapcsolatot a játékosokkal is és a kollégákkal is . Mivel voltam itt admin és ''mindig csak nyavalyogtam'' hogy nem bírom, ezért megszeretném minden társamnak mutatni terhelhető vagyok.~




Voltál e már máshol admin? ~Voltam már máshol admin de nagyon régen,szerver neveket nem tudok említeni. [Adminsegéd~[5]Admin]~
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.