GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Alcohol
Vendég

Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI) Empty Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI)

Szer. Aug. 01, 2018 4:06 pm
(Federal Bureau of Investigation) pályázása


Hány éves vagy? ~14~


Milyen típusú frakciót szeretnél pályázni? ~Rendvédelmi/nyomozói/legális~


Frakció neve. ~Federal Bureau of Investigation~


Miért téged válasszunk? ~Nos,rengeteg,de rengeteg illegális frakció van,még én jómagam is a MExicoi Maffia leadere vagyok,amit leszeretnék adni,mivel kevés rendvédelmi frakció található a szerveren,csakis a PD. az FBI-al azért szeretnék megindulni,mivel az illegális tevékenységeket minnél előbb megfékezni,kinyomozni az infókat,amiket a civilek adnak.Mivel ahogy említettem a Mexicoi Maffia leadere vagyok,azért rengeteg tapasztalatom van arról,hogyan kell vezetni egy frakciót!~
Dasie1337
Dasie1337
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2018. Jul. 29.

Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI) Empty Re: Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI)

Szer. Aug. 01, 2018 5:17 pm
Támogatom, megállnád a helyed FBI leaderként, nem kis meló egy illegal frakciót vezetni.
avatar
Tom McCarthy
Vendég

Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI) Empty Re: Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI)

Szomb. Aug. 04, 2018 9:19 pm
Támogatom ezt a frakciót mert, a mexico-i maffiába én vagyok az alleader és ismerem a csávot, nagyon jól rpzik mély rpkbe is belemegy ha kell, a szerveren senkit se láttam igy rpzni. Szerintem ő nagyon alkalmas lenne egy ilyen frakciot vezetni. Very Happy
Ajánlott tartalom

Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI) Empty Re: Xavier Quijote Federal Bureau of Investigation frakció megpályázása (FBI)

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.