GrandMTA Hivatalos Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Nick J Brennen
Vendég

Nick J Brennen Adminisztrátor jelentkezési lapja Empty Nick J Brennen Adminisztrátor jelentkezési lapja

Pént. Júl. 20, 2018 3:00 pm
Admin Tagfelvétel





Hány éves vagy? ~15 éves vagyok.~




Mióta játszol a szerveren? ~ezzel az entityvel ma óta, azonban a régi gépemen hónapokat~




Mesélj pár mondatban magadról! ~Hát sziasztok Nick Jefferson Brennen vagy, a barátok csak Nicknek szólitanak.
15 éves legény vagyok, és minden erőmön azon vagyok hogy a drága szüleimnek segítsek. nos mivel nincs mivel kisegítenem őket, így gondoltam forditok magamra egy kis időt. Mivel Szeretek Segíteni másokon, így alkalmasnak találom magam az adminisztrátori pozitcióra (szerintem). Senkit nem fikázok mert valamit nem tud, a Tiszteletet is ugyan ugy megadom a kissebeknek mint a nagyobbaknak. Szoktam poénkodni, de ha valamit komolyan kell venni, azt nagyon komolyan veszem. Sosem szerettem a Nem Fair szituációkat, mivel csak igazságtalanság lenne belőle. Terhelhető személy vagyok, egyszerre több mindenre tudok figyelni. Mindenkinek hiszek, egészen addig ameddig valami jel nem utal alra hogy átvágnak. Kedvenc színem a vörös és a citrom sárga.~




Mi az admin feladata? ~Játékosok kisegítése, és igazság osztás szerver szabály szegés során. (úgy kell elképzelni mint egy bíró. ő ítél úgy történik. Pl: szankció kiosztásakor.)~




Miért szeretnél jelentkezni adminnak? ~Mint ahogyan le írtam, Szeretek másokon segíteni, és túl sok időm van. így mivel több helyre tudok egyszerre figyelni, és terhelhető vagyok, így úgy vélem itt a helyem, és remélem meg is állom.~




Voltál e már máshol admin? ~1x voltam, Viszont NAGYON gyorsan tanulok. 1-2 nap alatt mindent megtanulok.~
Pump
Pump
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2018. Jul. 19.

Nick J Brennen Adminisztrátor jelentkezési lapja Empty Re: Nick J Brennen Adminisztrátor jelentkezési lapja

Pént. Júl. 20, 2018 3:13 pm
Elfogadva! Várunk ts-en !
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.